top of page

Par mums

 

Sajūtām bagāts veikals Tērbatas ielā 45a. 
Tajā atradīsiet apavus un aksesuārus no Vivobarefoot, Camper, Babiators un

citiem zīmoliem, kā arī Moluk rotaļu objektus un citas lietas, kuras mums ir īpašas ar savām sajūtām.

Jo tieši sajūtas taču ir tās, kas kādu lietu atšķir no citām, liek to īpaši iemīļot, tai pieķerties un reizi pamēģinot, nekad vairs nemeklēt citu. SAJUST sortimentā iekļaujam tieši tādus zīmolus un preces, kuri nezina sev līdzīgos un sajūtām piepildīti līdz malām...

Sajust-wix-aboutus.png

FAQ

 
 
Pasūtīšana

Jebkuru mājaslapā redzamo preci varat iegādāties on-line sistēmā ar tūlītēju apmaksu un piegādi norādītajā adresē. Vai uz vietas veikalā Rīgā, Tērbatas ielā 45a. Veicot pasūtījumu internetā un izvēloties saņemšanu un apmaksu veikalā, jūs rezervējat preci sev uz 14 dienām, lai būtu droši, ka ierodoties veikalā izvēlētā prece vajadzīgajā izmērā būs pieejama un paglabāta tieši jums. 

 

 

Piegāde un saņemšana

 

Preču saņemšana iespējama trīs veidos - saņemot personīgi uz vietas veikalā Rīgā, Tērbatas ielā 45a, ar Omniva pakomātiem vai kurjeru. Attālinātas piegādes cena tiks norādīta pie preces apmaksas.

 

 

Preces atgriešana

14 dienu laikā pēc preces saņemšanas, to iespējams atgriezt, nepaskaidrojot jūsu lēmuma iemeslus, ja prece ir pilnīgi jauna ar cenuzīmēm un oriģinālo iepakojumu (tāda, lai to varētu piedāvāt iegādāties citiem klientiem). Pirms preces atgriešanas, lūdzu, ar mums sazinieties par tehniskiem sīkumiem jums ērtā veidā.

Cenas un atlaides

Cenas veikalā un mājaslapā ir vienādas. Nosakot preces cenu, vadāmies no ražotāja rekomendētās mazumtirdzniecības cenas Eiropā, tādēļ parasti mūsu cenas ir tādas pašas vai nereti pat zemākas kā ražotāja mājaslapā.


 

Cenšamies turēt līdzi arī sezonālajām atlaidēm. Tādēļ, ja kādreiz pamanāt, ka ražotāja mājaslapā ir atlaide, bet mums nav, iespējams, mēs vienkārši esam to palaiduši garām un jums ir visas tiesības uz to vērst mūsu uzmanību. Mēs būsim pateicīgi un centīsimies jums piedāvāt preci par šo cenu. Mēs tomēr atļaujamies paturēt tiesības nepiemērot atlaides, kas ir zem preces pašizmaksas un ražotājs tās piemērojis pēdējam pārim vai līdzīgu iemeslu dēļ.


 

Uz vietas veikalā šobrīd ir iespēja izmantot muki.lv draugu atlaidi, kas gan netiek summēta ar citiem piedāvājumiem un atlaidēm. Mājaslapā šādas iespējas nav, jo mājaslapas nav savstarpēji saslēgtas!

Kolekcija

Visiem zīmoliem, kas ir mūsu sortimentā, esam oficiālie pārstāvji Latvijā, tādēļ preces ir oriģinālas un tiek pasūtītas nepastarpināti no ražotāja jaunākajām kolekcijām. Cenšamies izdarīt labākās izvēles, balstoties uz savu gaumi un pieredzi no iepriekšējām sezonām. Tomēr mēs neatvedam pilnīgi visu kolekciju pilnīgi visos izmēros, tādēļ, ja esat ko noskatījuši ražotāja mājaslapā un mums tā nav, droši sazinieties ar mums un savu iespēju robežās centīsimies izpildīt jūsu vēlmes individuāli. Veidosim mūsu kolekciju kopīgi!

bottom of page