top of page
Spring BeLenka AW wix baneris.png

JAUNUMI

IZDEVĪGI

Liga_latkovska.JPG

Līga Latkovska,

fizioterapeite-osteopāte

Es esmu mamma diviem bērniem un savā profesionālajā darbā fizioterapeite-osteopāte. Apavu izvēli vienmēr esmu veltījis lielu uzmanību, jo zinu, kāda nozīme ir veselīgam un stiprākam pēdām. Īstenībā ar apaviem ir pavisam vienkārši - apaviem ir jāļauj pēdai būt brīvai, jā ļauj tai strādāt nevis jāveido pēda pēc savām formām. Viens no mūsu favorītiem ir Vivobarefoot apavi, lieliski atbilst visām prasībām!

M%C4%81ra%20Niedra_016_edited.jpg

Māra Niedra,

uzņēmēja

Ikdienā cenšos nostaigāt ap 8-10 km dienā, apvienojot to ar paveicamo. Mans darbs apģērbu klasisku ikdienas stilu, kas, apvienojumā ar staigāšanai ērtiem apaviem, radīja zināmus izaicinājumus. Bet ... kopš es zinu Camper, tā vairs nav problēma. Pat apavi ar pietiekamu papēdi ne druskas netraucē pieveikt ierastos attālumus. Mani vīrs iecienījis Vivobarefoot, šie tiek arī bērniem - mana cieša pārliecība ir, ka, lai vai uz ko, bet uz augošo pēdu apaviem nevar taupīt.

Uldis_klavins.jpg

Uldis Kļaviņš,

cita starpā skrējējs

Mana skriešanas pieredze ir plaša - skrienu pilsētas maratonus, garākas distances un ļoti labprāt skrienu arī pie dabas. Tieši tur izvēlos minimālos jeb baskāju apavus, lai varu dabu pa īstam sajust. Pēdējās pāris sezonas Stirnu buka skriešanas seriālos startēju ar Vivobarefoot Primus Trail mīkstajam segumam mērķiem apaviem. Vislabāk tie savas īpašības parāda dubļainās trasēs, pielijušos mežos, piemēram, Līgatnē, Žagarkalnā. Lielais zoles laukums ar izteikto protektoru rada labu stabilitāti. Patīk arī, ka šiem skriešanas apaviem nav jāšņorē auklas ne pirms sacensībām tos uzvelkot, ne sacensību laikā. Pēdējos pāris gadus ar Vivobarefoot sezonu esmu pabeidzis uz pjedestālu un pārliecinoši došos trasēs ar tiem arī nākamgad.

bottom of page