camper lielakas.png

JAUNUMI

IZDEVĪGI

Līga Latkovska,

fizioterapeite-osteopāte

Es esmu mamma diviem bērniem un savā profesionālajā darbā fizioterapeite-osteopāte. Apavu izvēlei vienmēr esmu veltījusi lielu uzmanību, jo zinu, kāda nozīme ir veselām un stiprām pēdām. Īstenībā ar apaviem ir pavisam vienkārši - apaviem ir jāļauj pēdai būt brīvai, jāļauj tai strādāt nevis jāveido pēda pēc savas formas. Viens no mūsu favorītiem ir Vivobarefoot apavi, lieliski atbilst visām prasībām!  

Māra Niedra,

uzņēmēja

Ikdienā cenšos nostaigāt ap 8-10 km dienā, apvienojot to ar paveicamo. Mans darbs paģēr klasisku ikdienas stilu, kas, apvienojumā ar staigāšanai ērtiem apaviem, radīja zināmus izaicinājumus. Bet... kopš es zinu Camper, tā vairs nav problēma. Pat apavi ar pietiekamu papēdi ne druskas netraucē pieveikt ierastos attālumus. Savukārt vīrs iecienījis Vivobarefoot, šie tiek arī bērniem – mana cieša pārliecība ir, ka, lai vai uz ko, bet uz augošas pēdas apaviem nedrīkst taupīt.

Uldis Kļaviņš,

cita starpā skrējējs

Mana skriešanas pieredze ir plaša - skrienu pilsētas maratonus, garākas distances un ļoti labprāt skrienu arī pie dabas. Tieši tur izvēlos minimālos jeb baskāju apavus, lai varu dabu pa īstam sajust. Pēdējās pāris sezonas Stirnu buka skriešanas seriālos startēju ar Vivobarefoot Primus Trail mīkstajam segumam paredzētajiem apaviem. Vislabāk tie savas īpašības parāda dubļainās trasēs, pielijušos mežos, piemēram, Līgatnē, Žagarkalnā. Lielais zoles laukums ar izteikto protektoru rada labu stabilitāti. Patīk arī, ka šiem skriešanas apaviem nav jāšņorē auklas ne pirms sacensībām tos uzvelkot, ne sacensību laikā. Pēdējos pāris gadus ar Vivobarefoot sezonu esmu pabeidzis uz pjedestāla un pārliecinoši došos trasēs ar tiem arī nākamgad.

Sazinies ar mums

+ 371 28 343 320

sajust@muki.lv

Apciemo mūs:

Rīgā, Tērbatas ielā 45a

Norēķinies ar

  • SAJUST

Visas tiesības aizsargātas muki.lv © 2016